logo

lewa

Oferta
Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze Klientów. Staramy się sprostać bardzo wysokim wymaganiom jakie stawiają przed nami nasi Klienci. Każda sugestia i prośba jest przez nas dokładnie analizowana i realizowana.  Oferujemy najlepsze ceny oraz profesjonalny serwis.
Współpraca z nami to gwarancja najwyższej jakości obsługi, otwartej na oczekiwania i sugestie.
Nasi pracownicy przygotują spersonalizowaną ofertę efektywnych rozwiązań logistycznych uwzględniającą indywidualne sugestie Klienta.
 Nasza współpraca obejmuje:
- organizację transportu od producenta do centrum magazynowania i następnie do odbiorcy ostatecznego (obecnie realizujemy ponad 400 wysyłek dziennie)
- konfekcjonowanie produktów, czyli pakowanie, etykietowanie, sortowanie, przepakowywanie, modyfikowanie produktu, etc.,
- składowanie (1700m2 pow. magazynowej), zarządzanie zapasami
- kompletację zamówień wraz z dostawą do klienta (sklepy wielkopowierzchniowe, sklepy detaliczne, klienci indywidualni), zarzadzanie zamówieniami
- fakturowanie, windykacja należności i rozwiązywanie kwestii spornych
- kompleksowy serwis produktów - zgłaszanych w ramach reklamacji
- tłumaczenia
- indywidualne podejście do każdej sugestii i pytania Klienta
Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny
Na życzenie naszych partnerów stworzyliśmy seriws gwarancyjny i pogwarancyjny świadczący uśługi dla naszych Klientów.
Od kilkunastu lat nasi fachowcy prowadzą obsługę reklamacji, kompleksowe usługi napraw i serwisowania gwarancyjnego i pogwarancyjnego w zakresie elektronarzędzi, sprzętu,  maszyn ogrodniczych oraz automatyki bramowej. Umiejętności i doświadczenie kadry technicznej Hexagones od kilkunastu lat służą sprzedawcom i użytkownikom sprzętu, maszyn i urządzeń. Cechuje nas wypracowana przez lata rzetelność i terminowość, tak ważne dla przedsiębiorstw w kontekście zmieniających się przepisów i rosnących kosztów obsługi posprzedażnej.
 Usługi dodatkowe
- wsparcie w zakresie obsługi celnej (dokumentacja, tłumaczenia)
- doradztwo i przygotowanie dokumentacji do wdrożenia produktu zgodnie z obowiązującymi przepisami i normami, ich certyfikacja i oznakowanie w zakresie dostosowania produktu do obowiązujących na terenie Polski dyrektyw i ustaw (w tym instrukcje obsługi w jęz. polskim)
- spotkania w centrali zakupów, negocjacje z kupcami,
- utrzymywanie relacji handlowych ze sprzedawcami w obsługiwanych sklepach,
- kompleksowa obsługa w zakresie budowy stoiska reklamowego Klienta w markecie,
- badanie rynku,
- merchandising,
- animacje w sklepach,
- przygotowanie i obsługa stoiska podczas targów

 

    Współpracujemy:

gardestarwaxsoluvertotio

loga 

 

    Partnerzy DIY:

 DIY