Business Center Hexagones

O nas

HEXAGONES DLA BISNESU

Obszary naszej działalności

Nasza działalność skupia się na oferowaniu kompleksowych usług, w tym logistyki, administracji, marketingu, serwisu oraz e-commerce, aby zapewnić najwyższą jakość i efektywność dla naszych klientów.

LOGISTYKA

Specjalizujemy się w oferowaniu kompleksowych usług logistycznych, które obejmują planowanie i koordynację dostaw, magazynowanie i konsolidację, a także dystrybucję i dostawy bezpośrednie do klientów. Nasze usługi opierają się na optymalizacji kosztów, skutecznym zarządzaniu łańcuchem dostaw oraz dostarczaniu rozwiązań transportowych.

ADMINISTRACJA

Pomagamy firmom w kompleksowym zarządzaniu dokumentacją i procesami wewnętrznymi, takimi jak księgowość, kadry, zarządzanie kontraktami czy obsługa płac i kadrowa. Dbamy o to, aby procesy te były przeprowadzane sprawnie i skutecznie, co pozwala na skupienie się na rozwijaniu biznesu.

MARKETING

Zajmujemy się opracowywaniem skutecznych strategii promocji oraz wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi digitalowych, aby pozyskiwać i utrzymywać klientów. Oferujemy także badanie rynku oraz analizę konkurencji, aby dostosować nasze działania do potrzeb rynku.

SERWIS

Posiadamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny świadczący uśługi dla naszych Klientów. Od kilkunastu lat nasi fachowcy prowadzą obsługę reklamacji, kompleksowe usługi napraw i serwisowania gwarancyjnego i pogwarancyjnego w zakresie elektronarzędzi, sprzętu, maszyn ogrodniczych oraz automatyki bramowej.

E-COMMERCE

Oferujemy również skuteczne rozwiązania e-commerce, które pozwalają na rozwijanie i optymalizację sprzedaży produktów i usług przez Internet. Nasze usługi obejmują zarządzenie i prowadzenie sklepów internetowych, pozycjonowanie i marketing online oraz obsługę klientów przez Internet.

Podziel się z nami swoją opinią!

HEXAGONES DLA BISNESU

Poznaj opinie naszych klientów

Poznaj opinie naszych klientów na temat jakości naszych usług.
Dowiedz się, jakie korzyści czekają na Ciebie, decydując się na współpracę z nami!

WOŚP 2023 Hexagones

Miło nam poinformować, że nasza firma kolejny raz aktywnie uczestniczyła w organizacji i wspólnym graniu z Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy W tym roku wspieraliśmy 31 Finał pod hasłem:

Chcemy wygrać z sepsą!
Gramy dla wszystkich – małych i dużych!

Jest to poważna i bardzo zdradliwa choroba, trudno wykrywalna przez co również leczenie jest czasochłonne i trudne.

Dziękujemy naszym Pracownikom za ich zaangażowanie, udział i wspieranie w realizacji tak wielkiego przedsięwzięcia. To dla nas duże doświadczenie, nowe spotkania i bezcenna wiedza, jaką możemy się dzielić z innymi wolontariuszami!

Dziękujemy, że możemy być częścią tego wydarzenia ❤️❤️❤️

Dorota Rodziewicz
ALTAIR EAST, STARWAX
Czytaj więcej
Korzystamy z usług firmy już od wielu lat i nie mogliśmy mieć lepszego partnera. Pomagają nam w ekspresowej obsłudze zamówień i konfekcjonowaniem produktów, co jest bardzo istotne w naszej branży, ale to nie jedyne działania w której współpracujemy. Oferta zawsze przygotowana na miarę. Bardzo polecam!
Sebastian Załęski
GARDETECH
Czytaj więcej
Nasi klienci mogą liczyć na najwyższej jakości obsługę serwisu i rozwiązanie praktycznie każdego problemu! Dodatkowo zapewnione wsparcie na magazynie i organizacja zamówień, składa się na naprawdę świetną współpracę.
Mariusz Niemiec
HBF
Czytaj więcej
Bardzo polecam firmę Hexagones w obszarze obsługi klienta w wielu dziedzinach z zakresu logistyki i administracji, zawsze idealnie dobrana oferta pod potrzeby i kompleksowe działania sprawiają, że współpraca przebiega bardzo sprawnie. Będzie to świetny wybór dla firm, które potrzebują wsparcia w organizacji swoich działań.
Cristi Ocnean
THIRARD BALCANI
Czytaj więcej
Cooperation with Hexagones is a pure pleasure, thanks to their individual approach to the client, we can get the perfect offer tailored to our needs.
Poprzedni
Następny

Formularz kontaktowy